Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
PC16255-1031484985-09
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 25 raspoloživa (kod dobavljača)
| Model | Pro 16 |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Pack Length (mm) | 521 mm |
| Pack Width (mm) | 64 mm |
| Pack Height (mm) | 308 mm |
| Pack Weight Brutto (kg) | 2.6 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 2.6 kg |
| Series | Pro |
Trenutno nema recenzija korisnika.