Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
PSD416G26662S
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | PATRIOT MEMORY | |
| Proizvođačev broj | PSD416G26662S | |
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Patriot Signature Line - DDR4 - module - 16 GB - SO-DIMM 260-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - unbuffered |
| Product Type | Memory module |
| Capacity | 16 GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM - SO-DIMM 260-pin |
| Upgrade Type | Generic |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Speed | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency Timings | CL19 (19-19-19-43) |
| Features | Dual rank, unbuffered |
| Voltage | 1.2 V |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
Trenutno nema recenzija korisnika.