Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
PVE2432G320C8
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | PATRIOT MEMORY | |
| Proizvođačev broj | PVE2432G320C8 | |
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Viper Elite II - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin / PC4-25600 - unbuffered |
| Product Type | Memory module |
| Capacity | 32 GB |
| Memory Type | DDR4 SDRAM - DIMM 288-pin |
| Upgrade Type | Generic |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Speed | 3200 MT/s (PC4-25600) |
| Latency Timings | CL18 (18-22-22-42) |
| Features | Aluminium heat spreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered |
| Voltage | 1.35 V |
| Manufacturer Warranty | Limited lifetime warranty |
Trenutno nema recenzija korisnika.