Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
CMK16GX5M2B5200C40
Novi proizvod
6 - 10 radnih dana
Količina: 10 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tip hlađenja | Hladnjaci |
| Radni takt memorije | 5200 MHz |
| Radni napon memorije | 1.1,1.25 V |
| Tip ambalaže | Kutija |
| Vrsta interne memorije | DDR5 |
| Interna memorija | 16 GB |
| CAS latencija | 40 |
| Kompatibilni proizvodi | Intel 600 Series,Intel 700 Series |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Komponenta za | PC/osobno računalo |
| Format memorije | 288-pin DIMM |
| Raspored memorije (moduli x veličina) | 2 x 8 GB |
| SPD profil | Da |
| Verzija Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
Trenutno nema recenzija korisnika.