Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
BX80768270KSA4V6
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 10 raspoloživa (kod dobavljača)
| Vrsta memorije | DDR5 |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Podnožje | 1851 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 Processor 270K Plus |
| TDP | 125 W |
| GPU | INTEL Graphics |
| Proizvođač | INTEL |
| L2 Cache | 40 MB |
| Broj threadova | 24 |
| CPU cache | 36 MB |
| P-core količina | 8 |
| E-core količina | 16 |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.18 kg |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5032037284837 |
| Značajke | Execute Disable BitIntel Enhanced SpeedStep TechnologyIntel Trusted Execution TechnologyIntel Virtualization TechnologyIntel Active Management TechnologyStreaming SIMD Extensions 4.1Streaming SIMD Ext |
| GPU radni takt | 300 MHz |
| Artikl | BX80768270KSA4V6 |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| P-core radni takt | 3.7 GHz |
| E-core radni takt | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt | 5.50 GHz |
| P-core turbo radni takt | 5.4 GHz |
| E-core turbo radni takt | 4.7 GHz |
| Količina jezgri | 24 |
| Naziv jezgre | Arrow Lake |
| Set instrukcija | 64 bit |
| Max. TDP | 250 W |
| Max. podržana memorija | 256GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 7200MHz |
| Max. PCIE kanala | 24 |
| Max. DMI kanala | 8 |
| Neural Processing Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU TOPS | 13 |
| Radni takt | 3.70 GHz |
Trenutno nema recenzija korisnika.