Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
7510-309
Novi proizvod
6 - 10 radnih dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Boja proizvoda | Crno |
| Težina | 195 g |
| Dubina ambalaže | 45 mm |
| Visina ambalaže | 132 mm |
| Težina paketa | 300 g |
| Certifikacija | Cisco, Avaya, Siemens |
| Širina ambalaže | 145 mm |
| Tip uređaja | Univerzalno |
| Vrijeme razgovora | 15 h |
| Bluetooth | Da |
| LED indikatori | Da |
| Vrijeme punjenja baterije | 2 h |
| Povezivanje slušalica | 3,5 mm |
| Isključivanje mikrofona | Da |
| Bluetooth profili | HSP |
| Tehnologija povezivanja | Žičano i bežično |
| Bluetooth inačica | 3.0 |
| Zemlja porijekla | Kina |
| Sučelje | USB/Bluetooth |
| Redukcija buke | Da |
| Širina glavne kutije | 399 mm |
| Visina glavne kutije | 167 mm |
| Podržani Windows operativni sustavi | Da |
| Podržani Mac operativni sustavi | Da |
| Duljina glavnog kartona | 595 mm |
| Težina transportnog pakiranja | 9,6 kg |
| Broj mikrofona | 1 |
| Poništavanje eha | Da |
| Količina po transportnoj ambalaži | 32 kom |
| Šifra harmoniziranog sustava (HS) | 85182900 |
| Tip usmjerenosti mikrofona | Višesmjerni |
| Indikator napunjenosti baterije | Da |
| Automatski | N |
| Bluetooth tehnologija niske potrošnje energije (BLE) | N |
Trenutno nema recenzija korisnika.