Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
13G00011CR
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | LENOVO | |
| Proizvođačev broj | 13G00011CR | |
| Marketing opis | |
| The Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 is designed for those who seek compact reliability combined with performance. It features a Ryzen 5 processor with a clock speed of 3.2 GHz, allowing for efficient multitasking and seamless operation of various applications. With an SSD capacity facilitated through PCI Express 4.0, users can expect swift data access and enhanced productivity. The small form factor chassis accommodates essential components while optimizing workspace. Equipped with various connectivity options, including USB-C and DisplayPort, this personal computer is well-suited for a range of modern peripherals and displays. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 - SFF Ryzen 5 220 3.2 GHz - 16 GB - SSD 1 TB - Slovenian |
| Type | Personal computer - SFF |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Onsite Support |
| Localisation | Region: Croatia |
| Processor | AMD Ryzen 5 220 / 3.2 GHz (up to 4.9 GHz, (6-core) |
| Cache Memory | 16 MB L3 Cache |
| Cache Per Processor | 16 MB |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard Drive | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Optical Storage | No optical drive |
| Graphics Controller | AMD Radeon 740M Shared Video Memory (UMA) |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 |
| Keyboard | Slovenian |
| Power | (50/60 Hz) |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Colour | Raven black |
| Dimensions (WxDxH) | 8.9 cm x 27.48 cm x 33.6 cm |
| Weight | 4.33 kg |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Environmental Standards | TCO Certified, generation 10, for desktops, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer Warranty |
Base warranty - 1 year - pick-up and return
Extended warranty - 3 years - on-site |
Trenutno nema recenzija korisnika.