Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
PCLE00010-2
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Processor description | Intel Core Ultra 5 - 225T 1.90 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Type | Desktop |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo ThinkCentre M70q Gen 6 je kompaktno poslovno stolno računalo iz Tiny serije, dizajnirano za moderna uredska okruženja gdje su pouzdanost i optimizacija prostora ključni. Zbog izuzetno male veličine kućišta, može se postaviti na stol, blizu monitora ili uređaja za pohranu te u različite uredske rasporede, omogućujući uredno i učinkovito uredsko okruženje.
Serija ThinkCentre poznata je po svom vrhunskom dizajnu, stabilnim performansama i naprednim sigurnosnim značajkama, što je čini idealnom za tvrtke, vladine institucije i obrazovne organizacije. M70q Gen 6 omogućuje nesmetano izvršavanje svakodnevnih poslovnih zadataka, istovremeno upravljanje više aplikacija i pouzdane performanse u dugoročnim IT okruženjima. Predstavlja profesionalno i prostorno štedljivo rješenje za moderne urede.
Procesor Intel Core Ultra 5 225T 1,9 GHz (ovo je 4,9 GHz, predmemorija 20 MB)
memorija 16 GB , 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Priključci i proširenje sprijeda:
Rijetko povezivanje i proširenje:
Dimenzije: 179 x 182,9 x 36,5 mm
Težina: 1,18 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.