Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
AIOLE00028-2
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard with SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core 5 |
| Display | 68,5 cm (27,0") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | Intel Core 5 210H 1.60 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Type | All-In-One |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Procesor Intel Core 5 210H 1,6 GHz (do 4,8 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 27" (68,5 cm) IPS FHD , 300 nita, mat
memorija 16 GB , 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Certifikati:
Veze i proširenje u blizini stranica:
Rijetko povezivanje i proširenje:
dodano:
Dimenzije: 611,72 x 192 x 473,16 mm
Težina: 7,1 kg
Boja: siva
Trenutno nema recenzija korisnika.