Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
PCLE00011-3YW-2
Novi proizvod
3 radna dana
3 years
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Processor | Intel Core 5 |
| Processor description | Intel Core 5 210H 1.60 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 3 years |
| Type | Desktop |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Procesor Intel Core 5 210H 1,6 GHz (do 4,8 GHz, predmemorija 12 MB)
memorija 16 GB , 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Priključci i proširenje sprijeda:
Rijetko povezivanje i proširenje:
Dimenzije: 179 x 182,9 x 34,5 mm (z gumijastim nogama 179 x 182,9 x 36,5 mm)
Težina: 1,13 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.