Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
6H1A5AA#ABB
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
1 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | HP INC. | |
| Proizvođačev broj | 6H1A5AA#ABB | |
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | HP 925 - vertical mouse - Bluetooth 5.3, 2.4 GHz - black |
| Device Type | Vertical mouse - ergonomic |
| Connectivity Technology | Wireless - Bluetooth 5.3, 2.4 GHz |
| Colour | Black |
| Dimensions (WxDxH) | 7.7 cm x 17 cm x 10 cm |
| Weight | 127 g |
| Localisation | English / Europe |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Buttons Qty | 6 |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Features | Scrolling wheel, programmable buttons, fast scrolling, rechargeable battery, fast charging, battery indicator, 3 devices simultaneous connectivity |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Google Chrome OS, Apple macOS 10.13 or later |
| Package Type | 100% paper-based packaging |
| Product Recycled Content | 65 % - made of recycled post-consumer plastic |
| Manufacturer Warranty | 1-year warranty |
Trenutno nema recenzija korisnika.