Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
910-007501
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Tehnologija | Optical |
| Boja | Graphite |
| Rezolucija | 1000 dpi |
| Težina | 0.141 kg |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Kompatibilnost | Linux Android Mac OS Windows iPad ChromeOS |
| Napajanje | Vanjski |
| Broj tipki | 8 |
| Tehnologija baterije | Li-Po |
| Količina u pakiranju | 1 |
| DPI Adjustment Step | 50 dpi |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth |
| Format | Integriran |
| Vrsta | Vanjski |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Širina (mm) | 59 mm |
| Visina (mm) | 141 mm |
| Dubina (mm) | 51 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 101 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.23 kg |
| Neto težina (kg) | 0.15 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.06 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 5099206129382 |
| Težina kartona | 0.05 kg |
| Težina plastike | 0.03 kg |
| Značajke | Sensitivity SwitchingRechargeableGesture ButtonMagspeed WheelThumb WheelRecycled MaterialsErgonomicQuiet ClicksLogi Options+Flow between DevicesLogi Bolt Support |
| Vrsta priključka napajanja | USB-C |
| Tehnologija spajanja | Wireless |
| Bežična tehnologija | Bluetooth Low Energy |
| Prosječno trajanje baterije | 70 dana |
| Funkcijske tipke | Back, Forward, Applications Switch |
| Max&Min rezolucija | 200 dpi8000 dpi |
| Vrsta mreže | Bluetooth Adapter |
| Max. domet (otvoreni prostor) | 10 m |
Trenutno nema recenzija korisnika.