Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
SE2426HG-09
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 6 raspoloživa (kod dobavljača)
| Dijagonala | 24" |
| Boja | Crna |
| Težina | 3.36 kg |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Pixel density | 93 ppi |
| Omjer slike | 16:9 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Potrošnja | 14 W |
| Vrsta | IPS |
| Vrsta ekrana | LCD |
| VESA | 100x100mm |
| Ergonomija | Tilt |
| Odziv | 0.5 ms |
| Potrošnja u mirovanju | 0.3 W |
| Gamut | sRGB 99% |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Max. rezolucija | 1920x1080 |
| Širina (mm) | 538 mm |
| Visina (mm) | 177 mm |
| Energy Label | D |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Dubina (mm) | 188 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 48 mm |
| Bruto težina (kg) | 4.88 kg |
| Neto težina (kg) | 3.8 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 4.88 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 5397321028802 |
| Težina plastike | 1 kg |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, sRGB, Flicker-free Technology, AMD FreeSync Technology, Low Blue Light, HDR10, VRR Technology |
| Max. potrošnja energije | 40 W |
| Osvježavanje | 240 Hz |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2745 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
Trenutno nema recenzija korisnika.