Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
P2426HEB-09
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Dijagonala | 24" |
| Boja | Crna |
| Težina | 5.95 kg |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Audio izlaz | Stereo |
| Napajanje | Interni |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Izlazna snaga | 10 W |
| Pixel density | 93 ppi |
| Omjer slike | 16:9 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 : 1 |
| DisplayPort | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) 1 (USB 3.2 (type B)) 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Potrošnja | 14.5 W |
| Vrsta | IPS |
| Vrsta ekrana | LCD |
| VESA | 100x100mm |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Odziv | 5 ms |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Gamut | sRGB 99% |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Max. rezolucija | 1920x1080 |
| Širina (mm) | 580 mm |
| Visina (mm) | 411 mm |
| Energy Label | D |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 10 % |
| Max. neradna vlažnost | 90 % |
| Min. neradna vlažnost | 5 % |
| Max. radna visina | 5000 m |
| Dubina (mm) | 64.06 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 646 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.9 kg |
| Neto težina (kg) | 6.43 kg |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.9 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| Značajke | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Normal Response Time: 8 ms |
| Max. potrošnja energije | 195 W |
| Osvježavanje | 120 Hz |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Sigurnosne značajke | Zaključavanje kabela, Kensington |
| Kabeli | DP kabel, USB Type C Cable, USB Type B to Type A Cable |
| Vidljiva dijagonala | 23.8" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Format zvučnika | Integriran |
| Izlazna snaga po kanalu | 5 W |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Sukladnost | VESA FDMI, EPEAT Gold, TCO, RoHS, Energy Star 8.0 |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
Trenutno nema recenzija korisnika.