Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
64B0GAT1EU
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | LENOVO | |
| Proizvođačev broj | 64B0GAT1EU | |
| Marketing opis | |
| Crisp, colorful Lenovo ThinkVision monitors improve productivity, unleash creativity and limit eye strain - and they do it with all style, and some of the simplest and cleanest cable and connectivity options in the industry. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Lenovo ThinkVision T32UD-40 - LED monitor - 4K - 32" |
| Device Type | LED-backlit LCD monitor - 32" |
| Energy Label QR Code URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2328639 |
| Energy Class | Class F |
| Features | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Panel Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | 4K 3840 x 2160 (DisplayPort: 75 Hz, HDMI: 60 Hz, USB-C: 60 Hz) |
| Pixel Pitch | 0.1816 mm |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Response Time | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Colour Support | 1.07 billion colours |
| Colour Gamut | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Input Connectors | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Display Position Adjustments | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen Coating | Anti-glare |
| Voltage | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour | Eclipse black |
| Dimensions (WxDxH) - with stand (highest position) | 71.42 cm x 21.8 cm x 59.43 cm |
| Weight | 9.2 kg |
| Localisation | EMEA |
| Environmental Standards | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Carbon Footprint | 478 kg carbon emissions |
| Compliant Standards | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Manufacturer Warranty | 3-year warranty |
Trenutno nema recenzija korisnika.