Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
Prikaži uvećano
OMK1-1
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| External Color | Black |
| Parent Products | TF1534MC-B6X, TF1534MC-B7X, TF1634MC-B7X, TF1634MC-B8X, TF1734MC-B6X, TF1734MC-B7X, TF1934MC-B6X, TF1934MC-B7X, TF2234MC-B6X, TF2234MC-B6AGB, TF2234MC-B7X, TF2234MC-B7AGB |
| Package Type | OEM |
| Warranty Products returnable | Yes |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty validation Criteria | Serial Number |
| Pack Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Box Weight Brutto (kg) | 1 kg |
| Packs in Box | 1 |
| Packs per Pallet | 1 |
| EAN Code | 4948570032518 |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.8 kg |
| Mounting Hardware Type | Mounting Kit |
| Economic operator in EU / authorized representative | IIYAMA CORPORATION |
| Postal address | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, The Netherlands |
| Electronic address | [email protected] |
Trenutno nema recenzija korisnika.