Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
CV9Y3EA#BED
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | HP INC. | |
| Proizvođačev broj | CV9Y3EA#BED | |
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | HP OmniBook 5 Laptop 16-af1015nm - AI PC - 16" - Intel Core Ultra 5 - 225U - 16 GB RAM - 1 TB SSD - Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Product Type | Notebook - AI PC |
| Operating System | FreeDOS 3.0 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 225U / 1.5 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost - up to 12 TOPS |
| Memory | 16 GB LPDDR5X SDRAM (provided memory is soldered) |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Display | 16" OLED 1920 x 1200 / 2K |
| Graphics | Intel Graphics - up to 8 TOPS |
| Input Device | Imagepad |
| Keyboard | Bosnian/Croatian/Montenegrin/Slovenian/Serbian |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Battery | 3-cell - up to 19.25 hour(s) |
| Colour | Glacier silver aluminium |
| Dimensions (WxDxH) | 35.77 cm x 25.48 cm x 1.86 cm |
| Weight | 1.77 kg |
| Localisation | Language: English / region: Adriatic Region |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
Trenutno nema recenzija korisnika.