Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
A55S6ET#BED
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | HP INC. | |
| Proizvođačev broj | A55S6ET#BED | |
| Marketing opis | |
| The HP EliteStudio 8 G1i AI combines powerful performance with a sleek all-in-one design, making it a suitable addition to any workspace. It features a 5-megapixel webcam for clear video calls and an HP Tamper Lock sensor for enhanced security. With various expansion slots for SSD and WLAN, this computer offers versatility and easy upgrades to meet user needs. The ENERGY STAR certified device ensures energy efficiency while delivering high-speed connectivity through its multiple interfaces, including HDMI, USB 3.2 Gen 2, and Thunderbolt 4/USB4. Fulfilling both performance and usability, the EliteStudio 8 employs an Intel Core Ultra 5 processor backed by DDR5 SDRAM, ensuring robust multitasking capabilities. The Intel Graphics processor provides reliable visual output, suitable for work and entertainment. This personal computer is equipped with various networking protocols, including Gigabit Ethernet and dual-stream wireless LAN support, enabling seamless Internet connectivity for any user. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | HP EliteStudio 8 G1i AI - all-in-one - AI PC - Core Ultra 5 235 3.4 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 27" |
| Type | Personal computer - all-in-one - AI PC |
| Bundled Services | HP 3 years Next Business Day Onsite Desktop Support |
| Localisation | Language: English / region: Adriatic Region |
| Processor | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 235 / 3.4 GHz (up to 5 GHz, (14-core) |
| Processor Main Features | Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache, 14 Threads |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Cache Memory | 24 MB L3 Cache |
| Cache Per Processor | 24 MB |
| RAM | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM - non-ECC |
| Hard Drive | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 - NVM Express (NVMe) |
| Optical Storage | No optical drive |
| Monitor | 27" - LED - 2560 x 1440 (WQHD) @ 75 Hz - 16:9 |
| Graphics Controller | Intel Graphics - up to 6 TOPS |
| Camera | Yes |
| Networking | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth, Wi-Fi 7 |
| Power | (50/60 Hz) |
| OS Provided | Windows 11 Pro |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Setup Integrated OOBE, HP Notifications, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP DriveLock, myHP, HSA Fusion for Commercial, HSA Telemetry for Commercial, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, HP Sure Start, myHP with Multicamera support, Audio Permanent Disable, Poly Lens, Secured-Core PC Enable, BIOS Update via Network |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Colour | Pike silver |
| Dimensions (WxDxH) | 61.34 cm x 5.25 cm x 37.17 cm |
| Weight | 7.8 kg |
| Environmental Standards | ENERGY STAR Qualified |
Trenutno nema recenzija korisnika.