Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NH.QZ8EX.009
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
2 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
![]() |
||
| Proizvođač | ACER | |
| Proizvođačev broj | NH.QZ8EX.009 | |
| Marketing opis | |
| Experience performance with the Acer Nitro V 15, designed for gamers and high-demand users. This notebook features a powerful Intel Core i9 processor with a clock speed of 2.6 GHz and up to 5.4 GHz turbo speed, providing seamless multitasking capabilities. With a 15.6-inch Full HD display, enjoy vibrant visuals and immersive gaming. The NVIDIA GeForce RTX graphics offer enhanced performance for gaming and creative tasks. Utilizing 24 MB of cache memory and DDR4 SDRAM technology, this laptop ensures quick and efficient processing. The combination of precision touchpad and Nitro Sense key enhances user interaction and overall experience. With solid-state storage technology, enjoy quick access to applications and files while benefiting from Acer's TrueHarmony technology, delivering rich audio output for an engaging experience. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Acer Nitro V 15 ANV15-52 - 15.6" - Intel Core i9 - 13900H - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD - Slovenian/Croatian |
| Product Type | Notebook |
| Operating System | ESHELL |
| Processor | Intel Core i9 (13th Gen) - 13900H / 2.6 GHz, up to 5.4 GHz / 24 MB Cache |
| Memory | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage | 1.024 TB SSD - NVMe |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD @ 165 Hz - matte |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Iris Xe Graphics |
| Video Memory | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Yes |
| Keyboard | Slovenian/Croatian |
| Keyboard Backlight | Yes (amber) |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Battery | Up to 8 hours |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM) solution |
| Colour | Obsidian black |
| Dimensions (WxDxH) | 36.23 cm x 23.989 cm x 3.24 cm |
| Weight | 2.1 kg |
| Localisation | Region: Slovenia, Croatia |
| Manufacturer Warranty |
Limited warranty - 1 year - carry-in
International travellers warranty - 1 year |
Trenutno nema recenzija korisnika.