Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
83HF00GVSC
Novi proizvod
1 - 2 radna dana
3 god.
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Porodica procesora | Intel® Core™ i7 |
![]() |
||
| Proizvođač | LENOVO | |
| Proizvođačev broj | 83HF00GVSC | |
| Marketing opis | |
| The Lenovo V15 G5 IRL combines powerful performance with a sleek design, making it an option for both work and play. Featuring a 15.6-inch Full HD display, the laptop provides stunning visuals with an anti-glare finish and Low Blue Light technology, ensuring a comfortable viewing experience over extended periods. With high-definition audio output and a dual array microphone, communication through video conferencing is clear and effective. | |
| Značajke proizvoda | |
|
|
| Atributi proizvoda | |
| Product Description | Lenovo V15 G5 IRL - 15.6" - Intel Core i7 - 13620H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Slovenian |
| Product Type | Notebook |
| Operating System | No OS |
| Processor | Intel Core i7 (13th Gen) - 13620H up to 4.9 GHz / 24 MB Cache |
| Memory | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Storage | 1 TB SSD - NVMe |
| Display | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Keyboard | Slovenian |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Gigabit Ethernet |
| Security | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour | Business black |
| Dimensions (WxDxH) | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.83 cm |
| Weight | 1.61 kg |
| Localisation | Region: Croatia |
| Manufacturer Selling Program | Lenovo TopSeller |
| Manufacturer Warranty |
Base warranty - 2 years - pick-up and return
Base warranty - battery - 1 year Extended warranty - 3 years - pick-up and return |
| Bundled Services | 3 Years Lenovo Courier/Carry-in |
Trenutno nema recenzija korisnika.