Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB18MSI00001
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 3 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel i9 |
| Display | 45,7 cm (18,0”) |
| Resolution | 3840 X 2400 |
| Processor description | Intel Core Ultra 9 285HX, do 5.5GHz |
| RAM | 96GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Gaming laptop |
| SSD capacity | 6TB |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG je premium prijenosno računalo za zahtjevne korisnike. Opremljeno je Intel Core Ultra 9 285HX procesorom, NVIDIA GeForce RTX 5090 grafikom s 24 GB GDDR7, do 96 GB DDR5-6400 memorije i do 6 TB NVMe SSD prostora. 18-inčni UHD+ Mini LED zaslon s brzinom osvježavanja od 120 Hz, 100% DCI-P3 pokrivenošću boja i DisplayHDR 1000 certifikatom pruža izuzetno živopisne slike. S podrškom za Wi-Fi 7, 2.5G LAN, širokim rasponom priključaka i naprednim hlađenjem, Titan 18 HX je prava zamjena za stolno računalo.
Procesor Intel Core Ultra 9 285HX, osnovna frekvencija 2,8 GHz (do 5,5 GHz)
zaslon 45,72 cm (18") Mini LED, IPS-razina, UHD+ (3840x2400), mat, brzina osvježavanja 120 Hz
memorija 96GB DDR5-6400 (2x48GB, maks. kapacitet 96GB, 2 utora)
pohrana 2TB NVMe SSD PCIe Gen5 + 2x 2TB NVMe SSD PCIe Gen4 (ukupno 6TB)
grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 5090
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke
Veze i proširenje
Baterija: 4-ćelijska, 99,9 Wh
Dimenzije: 404 × 307,5 × 24-32,05 mm
Težina: 3,6 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.