Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16LE00041-1
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | SLO/HR keyboard |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 2560 X 1600 |
| Processor description | Intel Ultra 9 275HX 2.7GHz |
| RAM | 64GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
Lenovo Legion Pro 7 je vrhunski gaming laptop dizajniran za igrače koji zahtijevaju najvišu razinu performansi, stabilnosti i responzivnosti čak i u najzahtjevnijim modernim igrama. Namijenjen je ozbiljnim igračima, e-sport timovima i naprednim korisnicima koji očekuju beskompromisno iskustvo igranja bez pada performansi. Agresivan i prepoznatljiv Legion dizajn kombinira kućište od ruba do ruba s naprednim sustavom hlađenja koji omogućuje dugotrajno igranje pri velikim opterećenjima.
Veliki, brzi zaslon osigurava glatko kretanje i točan prikaz akcije, dok RGB osvijetljena tipkovnica nadopunjuje pravi gaming karakter uređaja. Legion Pro 7 stvoren je za intenzivne sesije, kompetitivno igranje i korisnike koji žele potpunu kontrolu nad kapacitetom, hlađenjem i izgledom svog sustava.
Procesor Intel Core Ultra 9 275HX 2,1 GHz (ovo je 5,4 GHz, predmemorija 36 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) WQXGA (2560x1600) OLED , 500 nita (vršno 1100 nita), 100% DCI-P3, 240 Hz , DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC i Low Blue Light
memorija 64 GB , 1 TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe pohrana
Grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7, Boost Clock 2160MHz, TGP 175W, 1824 AI TOPS
Operativni sustav Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: Li-ionska, 99,9 Wh
Dimenzije: 364,38 x 275,94 x 21,9-26,65 mm
Težina: 2,57 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.