Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16MS00006-1
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 2560 X 1600 |
| Processor description | Intel Ultra 9 275HX 2.7GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Gaming laptop |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG je visokoučinkoviti gamerski prijenosnik dizajniran i za zahtjevne igrače i za profesionalce.
Opremljen je 16-inčnim QHD+ (2560x1600) zaslonom s brzinom osvježavanja od 240 Hz , koji pruža glatku i detaljnu sliku. Unutra se nalazi Intel Core Ultra 9 275HX procesor, koji omogućuje izuzetno visok kapacitet čak i pri najzahtjevnijim zadacima.
Dodatne značajke uključuju RGB tipkovnicu s 24-satnim pozadinskim osvjetljenjem , namjensku tipku Copilot za povećanu produktivnost, IR web kameru sa zaslonom za privatnost i bateriju od 90 Wh za dugotrajnu upotrebu.
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG kombinira vrhunski hardver i napredne značajke, što ga čini izvrsnim izborom i za strastvene igrače i za profesionalce kojima je potreban snažan prijenosnik.
Procesor Intel Core Ultra 9 275HX 2.7GHz (ovo je 5.4GHz, predmemorija 40MB)
zaslon 40,64 cm (16") IPS QHD+ (2560x1600), 500 nita , mat, vrijeme odziva 3 ms
memorija 32 GB, 1 TB NVMe SSD PCIe Gen4 pohrana
grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7
Operativni sustav Windows 11 Home
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: 4-ćelijska, 90 Wh
Dimenzije: 357 x 284 x 22,20-28,55 mm
Težina: 2,7 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.