Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16MSI00001
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 3 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | AMD Ryzen 9 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 2560 X 1600 |
| Processor description | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.0 GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
MSI Stealth A16 AI+ Mercedes-AMG Enginesport A3XWGG je premium prijenosno računalo koje kombinira visokoperformansne igraće mogućnosti, napredne AI značajke i ekskluzivni dizajn u suradnji s Mercedes-AMG Enginesportom. Dizajnirano je za zahtjevne korisnike, kreatore sadržaja i profesionalce kojima je potrebna izuzetno visoka računalna snaga u tankom i elegantnom pakiranju. Napredna arhitektura omogućuje glatko izvršavanje zahtjevnih aplikacija, grafički intenzivnih zadataka i modernih igara, dok optimizirani sustav hlađenja osigurava stabilne performanse čak i pri najvećim opterećenjima.
Ekskluzivni AMG elementi dizajna naglašavaju prestiž i dinamičan karakter uređaja, a istovremeno zadržavaju profesionalnu eleganciju, prikladnu za poslovna okruženja. Stealth A16 AI+ Mercedes-AMG Enginesport idealan je izbor za korisnike koji žele spojiti vrhunske kapacitete, mobilnost i prepoznatljiv identitet u jednom uređaju.
Procesor AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.0 GHz (ovo je 5.1 GHz, predmemorija 24MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) OLED QHD+ (2560x1600), 240 Hz , VESA DisplayHDR True Black 600, 400 nita
memorija 32 GB , NVMe SSD PCIe Gen4 1 TB pohrane (M.2-2280 M-ključ)
grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 5070 AI sa 798 AI TOPS (do 2025MHz Boost Clock 95W)
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke
Veze i proširenje
Baterija: 4-ćelijska, 99,9 Wh
Dimenzije: 355,8 x 259,7 x 19,95 mm
Težina: 2,1 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.