Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB14LE00021
Novi proizvod
3 radna dana
3 leta (1 leto na baterijo)
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Ultra 7 |
| Display | 35,6 cm (14,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Ultra 7 255U 1.7GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | Yes |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 3 leta (1 leto na baterijo) |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 je vrhunski poslovni prijenosnik dizajniran za profesionalce kojima je potrebna najviša razina mobilnosti, kapaciteta i sigurnosti. Tanak i izuzetno lagan dizajn omogućuje jednostavnu prenosivost, a istovremeno zadržava robusnu konstrukciju tipičnu za ThinkPad seriju. Prijenosnik je dizajniran za zahtjevna poslovna okruženja gdje su pouzdanost, stabilne performanse i visoka produktivnost ključni u svakodnevnom radu.
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 izvrstan je izbor za rukovoditelje, IT okruženja i profesionalne korisnike koji žele prestižno, snažno i dugotrajno pouzdano poslovno prijenosno računalo.
Procesor Intel Core Ultra 7 255U 1,7 GHz (ovo je 5,2 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 14,0" (35,6 cm) WUXGA (1920 x 1200) IPS , 500 nita, zaslon osjetljiv na dodir
memorija 32 GB , 1 TB PCIe Gen5 SSD pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: 57 Wh
Dimenzije: 8,08 mm – 14,37 mm x 312,8 mm x 214,75 mm
Težina: 1 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.