Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16MSI00002
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 3840 X 2400 |
| Processor description | Intel Core Ultra 9 288V - 3.30GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Arc 140V GPU (16GB) |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
MSI Prestige 16 AI+ Mercedes-AMG B2VMG je prestižno poslovno prijenosno računalo, nastalo u suradnji s tvrtkom Mercedes-AMG Enginesport, koje kombinira vrhunski kapacitet, napredne AI funkcije i izvanredan dizajn. Namijenjeno je zahtjevnim profesionalcima, rukovoditeljima i kreativcima kojima je potrebna pouzdana mobilna radna stanica s prepoznatljivim identitetom. Veliki zaslon omogućuje udoban rad sa zahtjevnim projektima, dok optimizirana arhitektura osigurava glatko obavljanje više zadataka istovremeno i visoku produktivnost.
Lagano, elegantno kućište i ekskluzivni AMG dizajnerski detalji stvaraju uređaj koji se ističe u poslovnom i kreativnom okruženju. Idealan je izbor za tvrtke i pojedince koji žele spojiti tehnološki napredak, mobilnost i prepoznatljiv prestiž u jednom uređaju.
Procesor Intel Core Ultra 9 288V 3,3 GHz (ovo je 5,1 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) OLED UHD+ (3840x2400), VESA DisplayHDR True Black 600, 400 nita
memorija 32 GB , NVMe SSD PCIe Gen4 1 TB pohrane (M.2-2280 M-ključ)
integrirana grafička kartica Intel Arc 140V GPU (16 GB)
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke
Veze i proširenje
Baterija: 4-ćelijska, 99,9 Wh
Dimenzije: 358,4 x 254,4 x 16,85-18,95 mm
Težina: 1,5 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.