Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16MS00008
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra X9 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 2880 X 1800 |
| Processor description | Intel Core Ultra X9 388H 2.1 GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Arc B390 GPU |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 2TB SSD |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
MSI Prestige 16 AI+ C3MG je prestižno poslovno prijenosno računalo koje kombinira vrhunski kapacitet, napredne AI funkcije i izvanredan dizajn. Namijenjeno je zahtjevnim profesionalcima, rukovoditeljima i kreativcima kojima je potrebna pouzdana mobilna radna stanica s prepoznatljivim identitetom. Veliki zaslon omogućuje udoban rad sa zahtjevnim projektima, dok optimizirana arhitektura osigurava glatko obavljanje više zadataka istovremeno i visoku produktivnost.
Lagano, elegantno kućište i sofisticirani dizajnerski detalji stvaraju uređaj koji se ističe u poslovnom i kreativnom okruženju. Idealan je izbor za tvrtke i pojedince koji žele spojiti tehnološki napredak, mobilnost i prepoznatljiv prestiž u jednom uređaju.
Procesor Intel Core Ultra X9 388H 2,1 GHz (ovo je 5,1 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) OLED 2,8K (2880x1800), VESA DisplayHDR True Black 600, 400 nita
memorija 32 GB , NVMe SSD PCIe Gen4 2 TB pohrana (M.2-2280 M-ključ)
integrirana grafička kartica Intel Arc B390 GPU
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke
Veze i proširenje
Punjenje
Baterija: 4-ćelijska, 81 Wh, 5195 mAh
Dimenzije: 357,7 x 254,3 x 11,9-13,9 mm
Težina: 1,59 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.