Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB14MSI00002
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra 9 |
| Display | 35,6 cm (14,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Core Ultra 9 386H 2,1 GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | Yes |
| Graphic description | Intel Arc B390 GPU |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 2TB SSD |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
MSI Prestige 14 Flip AI+ D3MTG je prestižno i lagano poslovno prijenosno računalo koje kombinira vrhunski kapacitet, napredne AI funkcije i izvanredan dizajn. Namijenjeno je zahtjevnim profesionalcima, rukovoditeljima i kreativcima kojima je potrebna pouzdana mobilna radna stanica s prepoznatljivim identitetom. Veliki zaslon omogućuje udoban rad sa zahtjevnim projektima, dok optimizirana arhitektura osigurava glatko obavljanje više zadataka istovremeno i visoku produktivnost.
Lagano, elegantno kućište i sofisticirani dizajnerski detalji stvaraju uređaj koji se ističe u poslovnom i kreativnom okruženju. Idealan je izbor za tvrtke i pojedince koji žele spojiti tehnološki napredak, mobilnost i prepoznatljiv prestiž u jednom uređaju.
Procesor Intel Core Ultra 9 386H 2,1 GHz (ovo je 4,9 GHz, predmemorija 18 MB)
zaslon 14,0" (35,6 cm) OLED FHD+ (1920x1200), podrška za MSI Nano olovku, zaslon osjetljiv na dodir, 270 nita
memorija 32 GB , NVMe SSD PCIe Gen4 2 TB pohrana (M.2-2280 M-ključ)
integrirana grafička kartica Intel UMA
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke
Veze i proširenje
Punjenje
Baterija: 4-ćelijska, 81 Wh, 5195 mAh
Dimenzije: 315,6 x 221,9 x 11,9-13,9 mm
Težina: 1,37 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.