Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15LE00124-1
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel i7 |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 2560 X 1440 |
| Processor description | Intel i7-13650HX 2.6 GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | No |
| Type of device | Business, WQHD |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
Lenovo LOQ 15IRX10 je moćan prijenosnik za poslovne korisnike i igrače kojima su potrebne pouzdane performanse i visoki kapacitet. S Intel Core HX procesorom i NVIDIA GeForce RTX grafikom omogućuje glatke performanse sa zahtjevnim aplikacijama i izvrsno iskustvo pri igranju modernih igara.
15,6-inčni WQHD zaslon pruža jasan i fluidan prikaz, dok brza SSD pohrana i moderna memorija osiguravaju responzivne performanse sustava. Dobra povezivost i elegantan dizajn omogućuju jednostavno korištenje u poslovnom i kućnom okruženju.
Lenovo LOQ 15IRX10 je svestran izbor za tvrtke i korisnike koji traže moćan prijenosnik za posao i zabavu.
Procesor Intel Core i7-13650HX 2,60 GHz (ovo je 4,90 GHz, predmemorija 24 MB)
zaslon 15,6" (39,6 cm) IPS WQHD (2560x1440), 350 nita, 100% sRGB, 165 Hz, G-SYNC, mat
memorija 32 GB , 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
Grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS
Operativni sustav Windows 11 Home
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: 60 Wh
Dimenzije: 359,86 x 258,7 x 21,9-23,9 mm
Težina: od 2,4 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.