Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16HP00012
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Ultra 7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Ultra 7 258V 2.2GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | Yes |
| Graphic description | Intel Arc 140V GPU |
| Optical drive | Without |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
HP OmniBook 7 Flip 16" je moderno 2-u-1 prijenosno računalo s rotirajućim zaslonom, dizajnirano za korisnike kojima je potreban fleksibilan uređaj za rad, stvaranje i mobilnu produktivnost. Zbog rotirajućeg zaslona može se koristiti kao klasično prijenosno računalo, tablet ili u načinu rada za prezentacije, što omogućuje fleksibilno korištenje u uredu, na sastancima ili u pokretu. Veliki zaslon omogućuje ugodan rad s dokumentima, prezentacijama i multimedijskim sadržajem.
Elegantan i tanak dizajn kombinira mobilnost, kapacitet i moderan dizajn, što OmniBook 7 Flip 16 čini izvrsnim izborom za profesionalce, studente i kreativce kojima je potreban all-in-one uređaj za hibridni rad i svakodnevne digitalne zadatke.
Procesor Intel Core Ultra 7 258V 2,2 GHz (ovo je 4,8 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) 2K (1920x1200), 400 nita, zaslon osjetljiv na dodir
memorija 32 GB , 1 TB NVMe SSD pohrana
integrirana grafička kartica Intel Arc 140V GPU
Operativni sustav Windows 11 Home
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: 4-ćelijska, 68 Wh Li-ionska polimerna
Dimenzije: 35,61 × 24,56 × 1,55 cm
Težina: 1,79 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.