Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16LE00037-2
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | EU keyboard |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Core Ultra 7-255H 1.5GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Arc Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL je moćan i elegantan poslovni prijenosnik dizajniran za korisnike kojima je potreban pouzdan alat za svakodnevni rad. Intel Core Ultra 7 procesor, 16 GB DDR5 memorije i brzi 1 TB SSD osiguravaju nesmetan rad čak i pri najzahtjevnijim poslovnim zadacima. Veliki 16-inčni WUXGA IPS zaslon omogućuje ugodan rad s dokumentima, proračunskim tablicama i prezentacijama.
S naprednom povezivošću, uključujući Thunderbolt 4 i Wi-Fi 6E , te sigurnosnim značajkama poput TPM 2.0, čitača otiska prsta i zaslona za privatnost, ThinkBook 16 G8 idealan je izbor za moderna poslovna okruženja.
Procesor Intel Core Ultra 7 255H 1,5 GHz (ovo je 5,1 GHz, predmemorija 24 MB)
zaslon 40,6 cm (16,0") WUXGA IPS (1920 X 1200), 60 Hz, 300 nita, mat zaslon
memorija 16 GB , 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
integrirana grafička kartica Intel Arc 140T GPU
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: Li-ionska, 71 Wh
Dimenzije: 356 x 253,5 x 17,5 mm
Težina: 1,7 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.