Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16LE00039-2
Novi proizvod
3 radna dana
3 leta (1 leto na baterijo)
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | EU keyboard |
| Processor | Intel Core 7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Core 7 - 240H 2.50 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 3 leta (1 leto na baterijo) |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL je moderno poslovno prijenosno računalo dizajnirano za tvrtke i profesionalne korisnike kojima je potreban pouzdan uređaj za svakodnevnu produktivnost. Veliki 16-inčni zaslon omogućuje ugodan rad s dokumentima, proračunskim tablicama i prezentacijama, dok moderna platforma osigurava nesmetan rad poslovnih aplikacija i multitasking.
Prijenosno računalo kombinira elegantan i profesionalan dizajn s vrhunskom konstrukcijom tipičnom za ThinkBook seriju. Napredne sigurnosne značajke, dobra povezivost i visoka mobilnost omogućuju jednostavnu integraciju u moderna poslovna okruženja i hibridne načine rada. ThinkBook 16 G9 IRL izvrstan je izbor za tvrtke i pojedince kojima je potrebno snažno, pouzdano i dugotrajno poslovno rješenje.
Procesor Intel Core 7 240H 2.5GHz (ovo je 5.2GHz, predmemorija 24MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) WUXGA (1920x1200) IPS , 400 nita, mat
memorija 16 GB , 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Detalji:
Proširenja:
Priključci i proširenje:
Baterija: 48 Wh
Dimenzije: 356 x 253,5 x 17,5 mm
Težina: 1,7 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.