Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15LE00130
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel i5 |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | Intel i5-13450HX 2.4 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
Lenovo LOQ 15IRX10 je snažan 15,6- inčni prijenosnik dizajniran za zahtjevne korisnike kojima je potrebna velika računalna snaga za rad, stvaranje ili igranje. S modernom Intel platformom i namjenskom NVIDIA GeForce RTX grafikom, omogućuje glatko obavljanje više zadataka istovremeno, uređivanje sadržaja i moderno igranje. Visokokvalitetni zaslon visoke rezolucije pruža jasnu sliku, dok napredni sustav hlađenja osigurava stabilne performanse čak i pod velikim opterećenjima.
Njegov elegantan dizajn i moderan izgled svrstavaju ga u segment svestranih uređaja, pogodnih i za poslovna okruženja i za napredne kućne korisnike. Lenovo LOQ 15IRX10 izvrstan je izbor za tvrtke i pojedince koji traže snažan, pouzdan i dugotrajan prijenosnik.
Procesor Intel Core i5-13450HX 2,40 GHz (ovo je 4,60 GHz, predmemorija 20 MB)
zaslon 15,6" (39,6 cm) (1920x1080) IPS 300 nita, 100% sRGB, 144 Hz, G-SYNC, mat
memorija 16 GB , 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
Grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7, Boost Clock 2370MHz , TGP 100W, 440 AI TOPS
Operativni sustav Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: 60 Wh
Dimenzije: 359,86 x 258,7 x 21,9-23,9 mm
Težina: 2,4 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.