Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16HP00010
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Core 7-255U 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | Yes |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | QHD |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
HP OmniBook 5 je moderno i snažno prijenosno računalo dizajnirano za korisnike kojima je potreban pouzdan i udoban radni alat za svakodnevne zadatke. Veliki 16-inčni zaslon visoke rezolucije i podrške za dodir omogućuje jasniji rad s dokumentima, proračunskim tablicama, prezentacijama i učinkovit multitasking, što je posebno korisno u uredskim i hibridnim radnim okruženjima. Elegantni srebrni dizajn djeluje profesionalno i dobro se uklapa u poslovna okruženja, a istovremeno zadržava dašak modernosti.
Prijenosno računalo je osmišljeno kao praktično rješenje za korisnike koji traže ravnotežu između kapaciteta, korisničkog iskustva i pristupačne cijene.
Procesor Intel Core Ultra 7 255U 1,7 GHz (do 5,2 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) IPS WUXGA (1920x1200), 120Hz osjetljiv na dodir
memorija 16 GB , 1 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
integrirana grafička kartica Intel Graphics
Operativni sustav Windows 11 Home
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: 3-ćelijska, 59 Wh Li-ionska
Dimenzije: 357,7 x 254,8 x 18,6 mm
Težina: 1,77 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.