Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15LE00136
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7735HS 3.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
Lenovo LOQ 15ARP10E je snažan 15,6-inčni prijenosnik dizajniran za korisnike kojima je potreban visok kapacitet za rad, stvaranje i igranje. S modernom AMD platformom i namjenskom grafikom omogućuje glatko izvršavanje zahtjevnih aplikacija, multitasking i igranje modernih igara. Napredni sustav hlađenja osigurava stabilan rad čak i pri najvećim opterećenjima, pa je idealan za duge radne ili igraće sesije.
Vrhunski dizajn i moderni dizajn za igranje kombiniraju kapacitet s profesionalnim izgledom za svakodnevnu upotrebu. Lenovo LOQ 15ARP10E predstavlja uravnoteženo rješenje za tvrtke, kreativce i napredne korisnike koji traže snažan prijenosnik s dobrim omjerom cijene i performansi.
Procesor AMD Ryzen 7 7735HS 3,2 GHz (ovo je 4,75 GHz, predmemorija 16 MB)
zaslon 15,6" (39,6 cm) FHD (1920x1080) IPS , 300 nita, 100% sRGB, 144 Hz , FreeSync, mat
memorija 16 GB , 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
Grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 1605MHz, TGP 65W, 194 AI TOPS
Operativni sustav Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: 57,5 Wh
Dimenzije: 359,2 x 236 x 19,9-22,95 mm
Težina: 1,8 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.