Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
V1-NB16LE00040-2
Novi proizvod
3 radna dana
3 years
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core 5 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Core 5 210H 2.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 3 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL – Power, koji slijedi vaš tempo
Stopite u svijet Capacityi i stila s novim ThinkBook 16 G9 IRL – poslovnim prijenosnim računalom, koji bez Weightv združi Power, elegantne i inteligentne funkcije, pripremljen za prihodnost.
Procesor Intel Core 5 - 210H 2,20 GHz (do 4,80 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 40,6 cm (16,0") WUXGA IPS (1920 X 1200), 60 Hz, 400 nita , mat zaslon
memorija 16 GB , 1 TB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Proširiva mjesta:
Priključci i proširenje:
Baterija: Li-ionska, 48 Wh
Dimenzije: 356 x 253,5 x 17,5 mm
Težina: 1,7 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.