Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
V1-NB16HP00015-2
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel Core Ultra 5-125U 1.3GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | No |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
HP Pedgeook 460 G11 je pouzdano i elegantno poslovno prijenosno računalo, dizajnirano za svakodnevnu upotrebu u uredu ili u pokretu. Ima veliki 16-inčni zaslon koji omogućuje udobno korištenje s dokumentima, proračunskim tablicama i drugim poslovnim aplikacijama.
Prijenosno računalo nudi brzo i stabilno pokretanje sustava, a uključuje i čitač otiska prsta za dodatnu sigurnost i jednostavnu prijavu. Dizajnirano je u srebrnim bojama, što mu daje profesionalan izgled, a dolazi s torbom za prijenosno računalo za lakše nošenje.
Procesor Intel Core Ultra 5 125U 1,3 GHz (ovo je 4,3 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) WUXGA (1920 x 1200), 300 nita, mat
memorija 16 GB , 512 GB NVMe SSD pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Priključci i proširenje:
Dimenzije: 35,94 x 25,11 x 1,09 cm
Težina: 1,74 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.