Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16HP00011
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | AMD Ryzen 7 250 3.3 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | AMD Radeon 780M |
| Optical drive | Without |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | Yes |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
HP Pedgeook 4 G1a je svestrano prijenosno računalo koje kombinira pouzdanost, kapacitet i jednostavnost korištenja za širok raspon korisnika. Veliki 16-inčni zaslon omogućuje ugodan rad, učenje ili stvaranje sadržaja, dok snažan hardver osigurava nesmetan rad svakodnevnih aplikacija, multitasking i nesmetan rad. Izdržljiv dizajn i promišljena sigurnosna rješenja osiguravaju bezbrižno korištenje kod kuće, u uredu ili u pokretu, a kvaliteta izrade odražava dugogodišnje iskustvo HP marke, što cijene i poslovni i privatni korisnici.
Procesor AMD Ryzen 7 250 3,3 GHz (ovo je 5,1 GHz, predmemorija L3 16 MB)
zaslon 40,60 cm ( 16 ") IPS WUXGA (1920 x 1200) mat, 300 nita
memorija 16 GB , 512 GB PCIe NVMe SSD pohrana
integrirana grafička kartica AMD Radeon 780M
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: litij-ionska od 56 Wh
Dimenzije: 359,41 x 250,95 x 10,92 mm
Težina: 1,75 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.