Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15LE00128-1
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Display | 15,1" (38,35 cm) |
| Resolution | 2560 X 1600 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7735HS 3.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | AMD Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Office computer, Full HD |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 je pouzdano i učinkovito prijenosno računalo, dizajnirano za svakodnevnu upotrebu i neprekidan rad kod kuće, u uredu ili u pokretu. Moderan dizajn, snažan AMD procesor i veliki 15,1-inčni zaslon pružaju udoban multitasking, dobru vidljivost i glatki rad aplikacija. Tanak i lagan profil omogućuje jednostavnu prenosivost, a kvalitetna izrada pruža dugotrajnu pouzdanost koju korisnici očekuju. Idealan izbor za korisnike koji traže uravnotežen omjer između kapaciteta, mobilnosti i cijene.
Procesor AMD Ryzen 7 7735HS 3,2 GHz (ovo je 4,75 GHz, predmemorija L3 16 MB)
15,1" (38,35 cm) WQXGA (2560x1600) OLED , 500 nita , 100% DCI-P3, HDR True Black 600 , 165 Hz
memorija 16 GB , 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
integrirana grafička kartica AMD Radeon 680M
Operativni sustav Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: Li-ionska, 60 Wh
Dimenzije: 343,4 x 239,5 x 16,9-17,9 mm
Težina: 1,49 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.