Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB16LE00019-P
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 4 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel i5 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel i5-13420H 2,1GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | No |
| Type of device | Business laptop |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL
Prijenosno računalo Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL dizajnirano je za profesionalce koji traže snažno i učinkovito prijenosno računalo za produktivne zadatke. S Intel Core i5 procesorom, prostranim 16-inčnim WUXGA zaslonom i naprednim skupom sigurnosnih značajki, pruža pouzdane performanse i praktičnost za poslovnu upotrebu.
Procesor Intel Core i5-13420H 2.10Gz (ovo je 4.60GHz, predmemorija 12MB)
zaslon 40,60 cm (16") WUXGA (1920x1200) IPS, 300 nita, mat
memorija 16 GB , 512 GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD pohrana
integrirana grafička kartica Intel UHD Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Slotovi za proširenje:
Priključci i proširenje:
Baterija: 71 Wh
Dimenzije: 356 x 253,5 x 17,5 mm
Težina: 1,7 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.