Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15LE00133-1
Novi proizvod
3 radna dana
2 years
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | SLO/HR keyboard |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Display | 15,3 (38.86 cm) |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7735HS 3.20 GHz |
| RAM | 24GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 2 years |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| Graphics | AMD Radeon |
Lenovo IdeaPad Slim 3 je pouzdano i svestrano prijenosno računalo dizajnirano za tvrtke i korisnike kojima je potreban učinkovit alat za svakodnevni rad. Njegov tanki i lagani dizajn omogućuje jednostavnu prenosivost, pa je idealan i za uredsku upotrebu i za rad u pokretu ili od kuće. Kompaktan, profesionalni izgled prekrasno se uklapa u poslovna okruženja, a istovremeno nudi dovoljno kapaciteta za pohranu za nesmetan rad s dokumentima, web aplikacijama, video pozivima i multitaskingom.
Prijenosno računalo dizajnirano je s obzirom na praktičnost i pouzdanost. Nudi uravnoteženu kombinaciju korisničkog iskustva, izdržljivosti i niskih troškova održavanja, što ga čini idealnim za dugotrajnu upotrebu u poslovnim i obrazovnim okruženjima gdje su učinkovitost i dokazana kvaliteta marke Lenovo važni.
Procesor AMD Ryzen 7 7735HS 3,2 GHz (ovo je 4,75 GHz, predmemorija 16 MB)
zaslon 15,3" (38,86 cm) WQXGA (1920x1200) IPS , 300 nita , 45% NTSC, mat
memorija 24 GB , 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe pohrana
integrirana grafička kartica AMD Radeon 680M
Operativni sustav Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: Li-ionska, 60 Wh
Dimenzije: 343,4 x 239,5 x 16,9-17,9 mm
Težina: 1,63 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.