Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15AS00163
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | Intel i7 |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor description | Intel i7-1355U 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | ASUS |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | No |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
ASUS Vivobook 16 (F1605) je moderno i svestrano 16-inčno prijenosno računalo dizajnirano za produktivan rad, učenje i svakodnevnu upotrebu. Veći zaslon omogućuje udoban rad s više otvorenih dokumenata i aplikacija istovremeno, dok elegantan i tanak dizajn osigurava mobilnost i profesionalni izgled. PriDimensionsn je namijenjen uredima, obrazovnim ustanovama i kućnim radnim stanicama gdje su pouzdanost i učinkovitost važni.
Vivobook 16 kombinira praktičnost, moderan dizajn i ugodno korisničko iskustvo, što ga čini uravnoteženim rješenjem za tvrtke i pojedince kojima je potreban stabilan i pristupačan uređaj za svakodnevne digitalne zadatke.
Procesor Intel Core i7-1355U 1,7 GHz (ovo je 5 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 16,0" (40,6 cm) WUXGA IPS (1920x1200), mat
memorija 16 GB , 512 GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD pohrana
integrirana grafička kartica Intel Graphics
Operativni sustav Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: 42 Wh, 3S1P, 3-ćelijska litij-ionska
Dimenzije: 35,87 x 24,95 x 1,99 ~ 1,99 cm
Težina: 1,88 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.