Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
V1-NB15AS00164-1
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | AMD Radeon Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | ASUS |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Procesor AMD Ryzen 7 7730U 2 GHz (do 4,5 GHz, predmemorija L3 16 MB)
zaslon 39,6 cm (15,6") FHD IPS (1920x1080), mat
memorija 16 GB , 512 GB M.2 2280 PCIe 3.0x4 SSD
integrirana grafika AMD Radeon Graphics
Nameščen je operativni sustav Windows 11 Home .
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: 3-ćelijska, 42 Wh, Li-ionska
Dimenzije: 35,97 (Š) x 23,25 (D) x 1,99 ~ 1,99 (V) cm
Težina: 1,7 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.