Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15HP00105-H
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | SLO/HR engravement |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | AMD Ryzen 7 - 7735U 2.70GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | AMD Radeon 680M |
| Optical drive | Without |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | No |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
HP 255R je pouzdano 15,6-inčno prijenosno računalo dizajnirano za učinkovit svakodnevni rad u uredu, kod kuće ili u pokretu. Opremljeno je snažnim AMD Ryzen 7 procesorom koji omogućuje nesmetan rad u multitaskingu, poslovnim aplikacijama i rad s više otvorenih programa istovremeno. Veliki zaslon s Full HD rezolucijom pruža dobru vidljivost pri radu s dokumentima, proračunskim tablicama i prezentacijama.
Prijenosno računalo nudi veliku količinu memorije i brzu SSD pohranu, što omogućuje brzo učitavanje aplikacija i stabilno pokretanje sustava. Integrirana AMD Radeon grafika osigurava glatki prikaz multimedije, a moderna povezivost omogućuje jednostavnu integraciju u poslovno ili kućno računalno okruženje. HP 255R je stoga izvrstan izbor za tvrtke, studente i napredne korisnike kojima je potreban snažan, pouzdan i pristupačan uređaj.
Procesor AMD Ryzen 7 7735U 2,7 GHz (ovo je 4,75 GHz, predmemorija 16 MB)
zaslon 15,6" (39,6 cm) FHD IPS (1920 x 1080)
memorija 16 GB , 512 GB NVMe SSD pohrana
integrirana grafička kartica AMD Radeon 680M
Operativni sustav Windows 11 Home
Tipkovnica je ugravirana SLO/CRO znakovima!
Značajke:
Priključci i proširenje:
Dimenzije: 35,98 × 23,6 × 1,17 cm
Težina: 1,66 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.