Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15LE00129-2
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard |
| Processor | Intel i5 |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | Intel Core i5-13420H 2.10GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 PRO |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| Illuminated keyboard | No |
| Type of device | Business Computer, FHD |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Procesor Intel Core i5-13420H 2,10 GHz (do 4,60 GHz, predmemorija 12 MB)
zaslon 15,6" (39,6 cm) FHD (1920x1080) 250 nita, mat
memorija 16 GB , 512 GB PCIe 4.0x4 NVMe SSD (M.2 2242)
integrirana grafička kartica Intel UHD Graphics
operativni sustav Windows 11 Pro
Značajke:
Priključci i proširenje:
Baterija: 47 Wh
Dimenzije: 359,2 x 235,8 x 18,3 mm
Težina: od 1,61 kg
Boja: crna
Trenutno nema recenzija korisnika.