Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NB15DE00045-1
Novi proizvod
3 radna dana
1 god.
Količina: 5 raspoloživa (kod dobavljača)
| Keyboard | US keyboard |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor description | AMD Ryzen 5-7520U 2.8GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | AMD Radeon 610M |
| Brand | DELL |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
| Warranty | 1 year |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Graphics | Integrated |
Procesor: AMD Ryzen 5 7520U 2,8 GHz (do 4,3 GHz)
zaslon: 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 X 1080) WVA
memorija 8 GB, SSD od 512 GB
grafička kartica: AMD Radeon 610M
Operativni sustav: Windows 11 Home
Detalji:
Priključci i proširenje:
Baterija: 3-ćelijska, 41 Wh
Dimenzije: 17-19 x 359 x 236 mm
Težina: 1,9 kg
Trenutno nema recenzija korisnika.