Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
RG4070-17EU43
Novi proizvod
3 - 5 radnih dana
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (AX211/RZ608) |
| Processor | Intel Core i7-14650HX |
| Screen size | 17.3 inch |
| Operating system | nOS |
| RAM Capacity | 32 GB |
| Storage Type | eMMC |
| Ram type | DDR5 |
| Screen matrix type | WVA |
| Max. screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Screen type | Non-touch |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Qty. processor cores | 16 |
| CPU MAX SPEED | 5.2 GHz |
| Video card vendor | Nvidia |
| Video card type | Discrete |
| SSD storage capacity | 1 TB |
| M.2 SSD interface standard | M.2 |
| Intel processor generation | 14th |
| Laptop class | Gaming |
| Series of the discrete graphic card | GeForce RTX 4070 |
| Video card capacity | 8 GB |
| Fiscalization 2.0 Article | G46.50.21 |
Trenutno nema recenzija korisnika.