Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
RG4050-15EU44
Novi proizvod
3 - 5 radnih dana
Količina: 6 raspoloživa (kod dobavljača)
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (AX200/AX201) |
| Processor | Intel Core i5-12450H |
| Screen size | 15.6 inch |
| Operating system | nOS |
| RAM Capacity | 32 GB |
| Storage Type | eMMC |
| Ram type | DDR4 |
| Screen matrix type | WVA |
| Max. screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 144 Hz |
| Screen type | Non-touch |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Qty. processor cores | 8 |
| CPU MAX SPEED | 4.4 GHz |
| Video card vendor | Nvidia |
| Video card type | Discrete |
| SSD storage capacity | 1 TB |
| M.2 SSD interface standard | M.2 |
| Intel processor generation | 12th Alder Lake |
| Laptop class | Gaming |
| Series of the discrete graphic card | GeForce RTX 4050 |
| Video card capacity | 6 GB |
Trenutno nema recenzija korisnika.