Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
GX4MRXL-14EU20
Novi proizvod
3 - 5 radnih dana
Količina: 1 raspoloživ (kod dobavljača)
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (AX211/RZ608) |
| Processor | Intel Core Ultra 5 Processor 125H |
| Screen size | 14 inch |
| Operating system | nOS |
| RAM Capacity | 16 GB |
| Storage Type | eMMC |
| Ram type | DDR5 |
| Screen matrix type | WVA |
| Max. screen resolution | 2880 x 1800 |
| Screen refresh rate | 120 Hz |
| Screen type | Non-touch |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Maximum screen brightness | 400 nits |
| sRGB | 100% |
| Qty. processor cores | 14 |
| CPU MAX SPEED | 4.5 GHz |
| Video card type | Integrated |
| M.2 SSD interface standard | M.2 |
Trenutno nema recenzija korisnika.