Nema proizvoda
Cijene uključuju PDV
NL57AU-15EU35
Novi proizvod
3 - 5 radnih dana
Količina: 2 raspoloživa (kod dobavljača)
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (AX200/AX201) |
| Processor | Intel Core i7-1355U |
| Screen size | 15.6 inch |
| Operating system | nOS |
| RAM Capacity | 16 GB |
| Storage Type | eMMC |
| Ram type | DDR4 |
| Screen matrix type | WVA |
| Max. screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen refresh rate | 60 Hz |
| Screen type | Non-touch |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Qty. processor cores | 10 |
| CPU MAX SPEED | 5.0 GHz |
| Video card vendor | Intel |
| Video card type | Integrated |
| SSD storage capacity | 1 TB |
| M.2 SSD interface standard | M.2 |
| Intel processor generation | 13th Raptor Lake |
Trenutno nema recenzija korisnika.